wtorek, 18 czerwca 2013

Paleta Cieni Astor

Witam!

Jak obiecałam wczoraj dziś przedstawiam wam Paletę Cieni Astor z konkursu " Obudź w sobie wiosnę "


Do paczuszki również został dołączony notes, który na pewno się przyda. 

Zawartość: Paleta posiada 60 cieni z czego większość jest perłowa , brokatowa  jest i pare matowych cieni. Paleta mieści różne kolory od pastelowych po ciepłe  i zimne tonacje do ciemnych. W środku również posiada lusterko i dwa aplikatory do nakładania cieni.

Pigmentacja Cienie mają bardzo różną jakość. Niektóre są względnie napigmentowane a niektóre niestety dają bardzo słaby kolor - najbardziej zupełnie matowe cienie. Również zauważyłam że brązy i złota należą do najbardziej napigmentowanych a zielenie i niebieskie odcienie są o wiele słabszej jakości.

Aplikacja: Niestety cienie się bardzo osypują. Nakładanie pędzelkiem było dosyć uciążliwe chyba lepiej do nich zastosować dołączoną do palety pacynkę. Dają słaby kolor bez bazy więc jak najbardziej trzeba jakąś zastosować bo po prostu mogą bardzo szybko zniknąć.

Ogólne wrażenia: Paletka jest na prawdę bardzo fajna, myślę że może się sprawdzić tylko jednak szkoda że nie wszystkie kolorki są dobrej jakości.
 Zrobiłam dla Was również swache cieni bez bazy na ręku.

Cienie pokazane są od góry w 5 rzędach. 

I. 

II.

III.

IV.

V.

Muszę przyznać że cienie z IV Rzędu są najsłabiej napigmentowane i sami widzicie że pomarańcze, złoto i brązy są najbardziej napigmentowane. Już niedługo postaram się coś dla Was nimi zmalować.

Pozdrawiam :)

7 komentarzy:

 1. Widziałam już dziś tą paletkę u innej blogerki i jestem naprawdę pod wrażeniem.Paletka jest świetna.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka by ta paleta nie była i tak gratulacje wygranej! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna jest :) piąty rząd najładniejszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Paletka śliczna, szkoda że cienie się osypują

  OdpowiedzUsuń